додому Бердичів Бізнес В Бердичеві підвели підсумки за два роки в оновленому Територіальному сервісному центру...

В Бердичеві підвели підсумки за два роки в оновленому Територіальному сервісному центру МВС №1842.

762
0

Рівно два роки миинуло з того моменту, коли в нашому місті з’явився оновлений Територіальний сервісний центр МВС №1842. Весь цей час, відвідувачі могли переконатися, що це вже зовсім не МРЕВ який був до цього. Тут працюють привітні, люб’язні та ввічливі працівники, які завжди порадять як краще вчинити кожному відвідувачу.  Це й не дивно, адже і керівника Романського Ігоря Васильовича знають в місті як депутата який завжди прийде на допомогу та докладе всіх зусиль у вирішенні турбот своїх виборців. За останні два роки роботи Територіального сервісного центру МВС №1842 надано 5730 відповідей на запити від громадян та організацій. Зареєстровано (перереєстровано) та знято з обліку 12 339 транспортних засобів. Оформлено 4358 договорів купівлі-продажу  Видано 7383 посвідчень водія. Видано 1100 довідок про несудимість. Завдяки ефективній роботі ТСЦ до місцевого бюджету надійшло 2,5 мільйона гривень. Одним останніх новацій стало виділене місце на парковці поблизу установи для людей з обмеженими можливостями.

Не дивно, що за якісне обслуговування вдячні відвідувачі залишили в книзі відгуків майже півтисячі подяк.

За два роки задля активної комунікації з бердичівлянами було опубліковано більше 100 публікацій в засобах масової інфорації. Активно в цьому сприяв і Перший інформаційний портал Наш Бердичів. Пропонуємо згадати найбільш корисні з них:

Довідку про несудимість можна отримати в Бердичівському ТСЦ №1842

Бердичівський ТСЦ №1842 повідомляє: Що необхідно для подорожі за кордон на авто?

Бердичівські водії можуть отримати міжнародні права в ТСЦ №1842

Експерти ТСЦ №1842 у Бердичеві допомагають визначити вартість автівки при купівлі-продажу

Територіальним сервісним центром надаються послуги по видачі посвідчень водія, заміні посвідчення, видачі дублікату, відкритті вищих та нижчих категорій.

У сервісному центрі можна також отримати послуги реєстрації, перереєстрації, зняття з обліку транспортних засобів, дозвіл на перевезення небезпечних вантажів та інші види послуг.

ТСЦ МВС №1842 у м. Бердичів працює з вівторка по п’ятницю, з 9:00 до 18:00, а в суботу з 9:00 по 16:45.