додому Бердичів В Бердичеві на одного автомобільного злодія стало менше

В Бердичеві на одного автомобільного злодія стало менше

40
0

Працівники підрозділу кримінальної поліції Бердичівського відділу поліції затримали 35-річного жителя Чуднівського району, який обікрав транспортний засіб. Нині йому оголошено про підозру.
До відділу поліції із заявою про крадіжку звернувся 67-річний житель с. Бистрика (Бердичівський район). Пенсіонер повідомив, що з-під капоту його ВАЗівки зникла акумуляторна батарея.
Правоохоронці встановили особу і викрили зловмисника. Ним виявився 35-річний житель Чуднівського району. Чоловік у минулому вже мав проблеми із законом і є судимим за вчинення аналогічних злочинів.
Затриманий причетність до крадіжки визнав, пояснивши свої протиправні дії бажанням легкого заробітку. Коли він примітив автівку, не обладнану сигналізацією, і, пошкодивши замок капота, викрав акумуляторну батарею. Викрадене одразу ж збув на місцевому ринку, а отримані кошти витратив на свої потреби.
– Нині чоловікові оголошено про підозру у вчиненні крадіжки, – повідомила начальник Бердичівського відділу поліції Ольга Зінченко. – У ході досудового розслідування його перевіряють на причетність до вчинення аналогічних злочинів на території району.
За чинним законодавством затриманому може загрожувати покарання від штрафу і аж до 3-річного ув’язнення.