додому Бердичів В Бердичеві нагородили кращих у Центрі позашкільної освіти імені Олександра Разумкова ФОТОРЕПОРТАЖ

В Бердичеві нагородили кращих у Центрі позашкільної освіти імені Олександра Разумкова ФОТОРЕПОРТАЖ

138
0

23 листопада у міському Палаці культури імені Шабельника відбувся чудовий концерт організований Центром позашкільної освіти імені Олександра Разумкова. Всі учасники заходу прийшли у святковому вбранні, а міський голова Василь Мазур – у светрі зі святковими оленями.

На сцені урочисто привітали разумковців 2017 у номінаціях – “Кращий вихованець”, “Кращі батьки”, “Кращий керівник гуртка”, “Кращі гуртки”.

Депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Романський також привітав вихованців Центру. За рік справді було багато зроблено. За сприяння обранця-радикала з обласного бюджету було виділено значні кошти на придбання вхідних дверей у навчальний клас зразкового театрального гуртка «Трамвайчик» (8 000 грн), облаштування захисного козирка над дверима (2 500 грн), встановлення віконних металопластикових конструкцій (25 000 грн), придбання матеріалів та обладнання (150 000 грн).

Міська влада Бердичева також змушена була відреагувала на звернення депутата Ігоря Романського і тепер в бердичівському Центрі позашкілля зміни на краще

Нагадаємо, раніше  Ігор Романський подарував юним дослідникам принтер. А ще інший бердичівський радикал Ілля Смичок запропонував, щоб на початку засідання сесії обласної ради Гімн України виконав дитячий хор Центру позашкільної освіти імені Олександра Разумкова. Тепер це стало традицією для Житомирської облради.