додому Бердичів В Бердичеві з’явився новий “режимний об’єкт” – медичний коледж. ВІДЕО

В Бердичеві з’явився новий “режимний об’єкт” – медичний коледж. ВІДЕО

545
0

В Бердичівський медичний коледж вже не пускають навіть народних депутатів України. 22 листопада Ленський Олексій Олексійович депутат фракції Радикальної партії Олега Ляшка приїхав у Бердичів, щоб вивчити ситуацію з приводу звернення працівників медколеджу. Натомість, охоронець в центральному корпусі освітнього закладу перейняв йому шлях і намагався не пустити на другий поверх, де знаходиться керівництво закладу.

Пред’явлення посвідчення, цитування чинного законодавства результатів не дало. Охоронець наполягав на особливому пропускному режимі та стверджував, що він спеціально «для цього тут і поставлений».

Це вже не вперше адміністрація закладу перешкоджає роботі обранців народу. Кілька тижнів тому, охоронець намагався не допустити до заходу в актовому залі медичного коледжу депутатів (за вказівкою директора Володимира Клименюка) Бердичівської міської та Житомирської обласної ради. Про це тоді вже повідомляв перший інформаційний портал Наш Бердичів у матеріалі: Клименюк знову «засвітився» на Youtube з усім своїм колективом

Те, що заклад фінансується з обласного бюджету скандально відомого керівника, мабуть, зовсім не турбує.

Один з депутатів тоді написав звернення до поліції по факту перешкоджання його роботі.

Що дозволяють собі охоронці Бердичівського медичного коледжу та чим аргументують свої відверто протизаконні дії, дивіться у ексклюзивному відео з місця події.