додому Бердичів Кримінал В Бердичеві знову авто з підробленим номером двигуна

В Бердичеві знову авто з підробленим номером двигуна

217
0

ТСЦ МВС України 1842 м. Бердичів вкотре виявляє автомобіль з підробленим номером двигуна.
Нещодавно, 18 березня, працівниками Бердичівського сервісного центру МВС 1842 знову було виявлено автомобіль з підробленим ідентифікаційним номером двигуна – повідомляє керівник ТСЦ Ігор Романський.
У п’ятницю до ТСЦ МВС 1842 звернувся громадянин для реєстрації транспортного засобу ВАЗ-2108 1985 року випуску. Під час огляду авто фахівцями ТСЦ МВС, спільно з експертною службою, було виявлено факт підроблення номера двигуна. Про дану подію було невідкладно повідомлено правоохоронців. Даний факт поліціянти зареєстрували в ЄРДР.
Купуючи та продаючи автомобіль будьте обачні та звертайтеся до експертної служби задля убезпечення себе та свого авто,- коментує Ігор Романський,- адже останнім часом в Україні зріс рівень злочинності. При виявленні факту знищення, підробки або заміни номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу вам загрожуватиме штраф від п’ятдесяти до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років.