додому Бердичів В Бердичеві знайшли сховок з дуже великою кількістю бойових гранат

В Бердичеві знайшли сховок з дуже великою кількістю бойових гранат

186
0

Вчора, 20 січня, в Бердичеві правоохоронці виявили 25 гранат типу Ф-1 та РГД-5. В місцевій поліції журналістам Першого інформаційного порталу Наш Бердичів даний факт підтвердили.

Як нам стало відомо із власних джерел, місцевий мешканець днями звернувся до правоохоронців і повідомив про небезпечну знахідку в північній частині міста. Під час перевірки інформації, працівники поліції й виявили боєприпаси.

Нагадаємо, наприкінці 2014 року в Бердичеві були затримані спецслужбами двоє бердичівлян за підозрою у тероризмі. Як повідомляв сайт Центру досліджень ознак злочинів проти національної безпеки України, миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку “Миротворець” оприлюднено список “терористів та найманців”. У цьому списку — двоє бердичівлян –  Ігор Бурлака, 1979 р.н., та Олександр Бурлака, 1977 року, які були затримані та заарештовані за підозрою у скоєнні злочинів, передбачених ст.ст. 110, 113, 257 Кримінального Кодексу України (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, диверсія, бандитизм).