додому Бердичів В Бердичеві активно роздають землю бійцям АТО

В Бердичеві активно роздають землю бійцям АТО

98
0

До Бердичівської міської ради звернулись 600 учасників АТО стосовно надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлових будинків. Варто відзначити, що новий склад депутатів міської ради VII скликання завжди йде на зустріч бердичівським бійцям.

Днями на містобудівній раді відбулися громадські обговорення щодо виділення  38 земельних ділянок по 7,5-10 соток під забудову для учасників АТО у мікрорайоні Елінг (за автозаправкою). Досі ці площі бердичівляни використовували для городництва.

Заступник міського голови Михайло Гайченя повідомив, що незабаром буде представлено на обговорення містобудівної ради ще один план садибної забудови по вулиці Чехова. Там передбачено 19 земельних ділянок по 7-8 соток.  Після розгляду проектної пропозиції відбудеться розіграш ділянок між заявниками 2014 року. В розробці відділу містобудування знаходиться ще один детальний план по вулиці Чуднівській.

Нагадаємо, раніше для потреб забезпечення  земельними наділами учасників АТО в Бердичеві було розподілено 50 ділянок у мікрорайоні Червона Гора, 116 — по вул. Войкова та вул. Зелена.