додому Бердичів Вітання Ігоря Романського з Днем працівників освіти!

Вітання Ігоря Романського з Днем працівників освіти!

33
0

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти або День учителя, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів.

Це не тільки свято вчителів, це свято усіх, хто глибоко шанує працю педагога, вихователя, наставника підростаючого покоління.

З теплими словами привітання та щирими побажаннями до

Педагоги для кожної дитини, як друга родина. Батьки нам дають життя, батьки поруч з нами з перших кроків, перших зубчиків, з першими розчаруваннями та радощами. Вчитель вперше нас бере за руку та веде в перший клас, дає перші знання, навчає нас читати, писати, вливає нас у суспільство. Педагоги стають свідками нашого першого кохання, наших перших освітніх перемог. Часто розділяють з нами наші біди та допомагають нам впоратись з ними.

Чи бачили ви очі першачків, яких вчитель за руку веде в перший клас? В них лише довіра та цікавість. Вони йдуть за своєю вчителькою як за матір’ю. Чи бачили ви очі випускників? Там сльози та вдячність людині, яка стільки років була поруч та дала крок у життя.

Хочу сказати лише величезне «Спасибі» усім освітянам нашої країни та світу. У мене були вчителі, яких я поважаю та вдячний їм усім серцем! Мої діти зараз мають досвідчених та щирих вчителів і їм я вдячний. Моя дружина педагог, якого поважають та люблять діти. Усе моє життя поруч зі мною вчителі, яким я не стомлююсь дякувати!
Наснаги вам, талановитих та вдячних учнів, саморозвитку та любові. Будьте завжди поруч з нами!

Бажаю вам нових творчих досягнень, впевненості у своїх силах, здоров’я та благополуччя! Хай посмішки дітей будуть найголовнішою нагородою за Вашу благородну працю!

Зі святом, шановні педагоги!

З повагою,

депутат Бердичівської міської ради

від партії “Українська стратегія Гройсмана”,

Ігор Васильович Романський.