додому Бердичів Вінницький фонтан на вулиці Чорновола у Бердичеві

Вінницький фонтан на вулиці Чорновола у Бердичеві

166
0

Ранок понеділка для журналістів Першого інформаційного порталу міста Наш Бердичів розпочався з дзвінка читача. Він нам повідомив про фонтани води, які струменять на проїжджій частині по вулиці Чорновола.

Коли ми прибули на місце події вже працювали комунальні служби, які відкачували воду, але на  асфальті де-не-де досі виднілись калюжі. Нашу увагу привернуло асфальтне покриття, яке значно просіло посеред дороги.

Ймовірно, вся справа в черговому прориві, який розмив грунт, що й спричинило руйнування дорожнього покриття в кількох місцях. Варто відзначити, що капітальний ремонт частини вулиці Чорновола (біля міського ринку) було розпочато в липні місяці 2015 року і це коштувало міському бюджету близько мільйона гривень.

І доки одні будують дороги, міська прогнила господарка розсипається на очах, руйнуючи будь-які  сподівання на те, що в місті хоча б колись ситуація почне змінюватись на краще. Колективна безвідповідальність міських чиновників навряд чи призведе до того, що хтось понесе покарання за «розбазарювання» бюджетних коштів.

Нагадаємо, на сесії міської ради, яка відбулась в п’ятницю, розглянуто питання про участь міського комунального підприємства «Бердичівводоканал» у проекті «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України» суттю якого є взяття багатомільйонного кредиту за який розпачуватимуться бердичівляни десятки років.

r4sl5z2rrrw qoajcle9tge