додому Бердичів Військовослужбовців зустріли з почестями (ФОТО)

Військовослужбовців зустріли з почестями (ФОТО)

65
0

У суботу, 9 квітня, бердичівляни зустрічали бійців 4-ї хвилі мобілізації. Урочистості відбулись на території військової частини польова пошта В3231. На рідній бердичівській землі військовослужбовців зустрічали рідні й кохані люди, колеги, кожен бердичівлянин молився за кожного нашого захисника.

«За два роки ми перегорнули багато сторінок історії нашої бригади. Хлопці, які проходили службу під час І, ІІ, ІІІ і ІV хвиль мобілізації, зробили те, на що не розраховував супротивник. Ми об’єдналися навколо головного завдання: боротьба з агресором, захист держави, її незалежність, територіальна цілісність, – говорить командир бригади Андрій Малиновський. Привітали вояків і представники міської та районної ради, заступник міського голови Валентина Адаменко, голова районної ради Максим Самчик та тимчасово виконуючий обов’язки голови РДА Валентин Осаволюк.

Не обійшлось на заході і без нагород. Військове звання «Старший солдат» отримав 21 військовослужбовець, 114 солдат отримали відзнаки, почесними грамотами нагородили 256 осіб та ще 59 отримало подяки.

1 2 3 4 6