додому Бердичів Військова частина – польова пошта В3231 в суботу зустрічала усіх бердичівлян (ФОТОЗВІТ)

Військова частина – польова пошта В3231 в суботу зустрічала усіх бердичівлян (ФОТОЗВІТ)

220
0

Непересічна подія для бердичівлян відбулась 9 липня у стінах військової частини – польова пошта В3231: вони відкрили свої двері для усіх бердичівлян. На територію могли прийти усі бажаючі та весело і з користю провести час.

У відкриті ворота з самого ранку нескінченним потоком йшли багато сімей з дітьми, адже для дітей тут було цікаво більше за всіх. Працювало містечко надувних батутів, де могли пострибати діти абсолютно безкоштовно. Бажаючі могли пограти у волейбол чи настільний теніс. Особливо відважні мали змогу перевірити свою силу у боротьбі руками з військовослужбовцями. Малечу неможливо було відтягти від виставленої бойової техніки, яку не лише можна було подивитись, а й облазити й зазирнути у всі шпарини, одягнути шоломи, посидіти у танку. Маленькі хлопці й дорослі їх батьки вивчали і зброю: автомати, гранати, сигнальні ракети, ракетниці, зброю з прицілом – усі могли потримати у руках та уявити себе справжнім військовим. Польова кухня – це взагалі найсмачніше, що може бути. За військовою їжею стояла велика черга: каша і компот розлітались на ура. Бажаючі відвідували і музей частини. Не минали відвідувачі і оркестр, який зустрічав бердичівлян біля самих воріт. Сучасний та класичний репертуар не міг не радувати, особливо подобалось це дітям, вони і підспівували, і танцювали!

Військові, як і завжди, на відмінно справились із цією задачею. Кожен бердичівлянин, який завітав до частини, отримав масу позитивних почуттів. Військові показали, що вони вміють і гідно державу захищати, і відповідально організовувати заходи для містян. Добре, коли містяни можуть доторкнутись до серця військовослужбовців – їх частини. Можливо, ті хлопчаки, що з таким захватом вивчали військову техніку, тепер із усією серйозністю задумаються про кар’єру військовослужбовця. А раптом, там ходив уже не один майбутній генерал.

vid1 vid2 vid3 vid4 vid5 vid6 vid7 vid9 vid10 vid11 vid12 vid13 vid14 vid15 vid16 vid