додому Бердичів Війна триває – серце не згасає!

Війна триває – серце не згасає!

504
0

Схід України і досі палає від неприпинного вогню агресора. Досі українські воїни стоять на варті миру й спокою українців і Батьківщини. Там, на сході України, щодня гинуть люди, горить техніка, йдуть на знос речі загального вжитку. Ми, свідомі громадяни України, які знаходимось тут, не лише морально, а й максимально фінансово зобов’язані підтримувати українських вояків у такий непростий для України час. Зрозуміло, що за такий довгий час військових дій багато хто стомився від постійної допомоги, кишені громадян порожніють. Та і кожен розуміє, що все залежить від нас, українців, і саме ми маємо підтримати і зберегти наших вояків.

От і 8 лютого без особливих почестей бійцям 58-і окремої моторизованої бригади передали у користування позашляхових Нива. Кошти на яку були зібрані за ініціативи депутата Житомирської обласної ради Романського Ігоря Васильовича від Радикальної партії Олега Ляшка. Небайдужі бердичівляни долучились до доброї справи і охоче підтримали цю ініціативу. Автотехніка  одне з найболючіших питань для наших воїнів – вона потрібна завжди. Такий подарунок бійці прийняли радо. У руки ключі отримав колишній майданівець, а нині учасник АТО, Бортюк Василь Іванович, який і поїхав на автівці одразу у зону воєнних дій.

Війна ще не скінчилась! І допоки вона триває, серця справжніх патріотів України не затихнуть від бажання допомогти. Давайте не будемо забувати ні на хвилину про тих, хто береже наш мирний сон. Про тих, хто залишив свої домівки заради нашої країни. Не забувайте про допомогу бійцям нашої армії – воно повернеться сторицею. Слава Україні!