додому Бердичів Візові шахраї продовжують працювати

Візові шахраї продовжують працювати

276
0

Найчастіше наші люди залишають країну не для того, щоб помандрувати або зайнятися бізнесом, – вони розраховують знайти добре оплачувану (по наших, звичайно, міркам) роботу. Щороку 4 – 5 тис. Українців страждають саме від шахрайських схем, пов’язаних з працевлаштуванням.
За даними Міжнародної організації по міграції, більшість подібних виїздів здійснюються нелегально – компанії-посередники оформляють туристичні візи, і після прибуття на місце люди опиняються в повній залежності від працедавця.

Багато пропозицій про роботу в Чехії, Польщі, Греції, Італії і Іспанії. Втім, часто компанії не утрудняють себе навіть послугами з переправлення “заробітчан” через кордон: вони розміщують оголошення про роботу за кордоном, приймають документи, гроші за свої послуги (від 1,5 до 3 – 5 тис. Грн.), А потім просто зникають.

Одна з улюблених схем, якими користуються сучасні Остапи Бендери, – обіцянка працевлаштування в країнах з високим рівнем життя (і відповідно заробітками) – Норвегії, Данії, США, Канаді. Потенційному клієнтові навіть організовують запрошення від громадянина тієї країни, куди його збираються відправити. І пропонують внести внесок за послуги і підписати контракт з фірмою.

Серед інших пунктів є і такий: якщо чоловік не проходить співбесіда в посольстві і дістає відмову у візі, до компанії він не має ніяких претензій. Як правило, люди підписують покірливо – вони-то упевнені, що, маючи на руках запрошення, напевно отримають візу. Компанія ж клієнтів якраз і набирає серед людей, які майже не мають шансів пройти співбесіду, – безробітних, яких ніщо не тримає на батьківщині.

По всьому місту розклеєні оголошення про працевлаштування за кордоном. У наш час дуже багато людей намагаються легальними та нелегальними шляхами виїхати за кордон, аби заробити кошти для утримання сім’є тут, в Україні. Так як є попит, з’являється ще більше фірм, які надають такі послуги. Та чи усім можна довіряти. Днями кілька бердичівлян та багато житомирян зіштовхнулись з фірмою-шахраєм, в якій брали кошти з людей за послуги наперед, але послуг так і не отримували. Офіс її знаходиться в Житомирі, але і у Бердичеві є їх оголошеня. З часом дана фірма ніби закрилась, але у дійсності просто змінила офіс і назву та продовжує працювати. Як повідомили нам спеціалісти у центрі візової підтримки 4viza, до них уже звертались бердичівляни та розповідали, як їх ошукали. Тому менеджери агенції 4viza застерігають, аби бердичівляни не співпрацювали з невідомими фірмами, які не мають клієнтської бази та схвальних відгуків.

Інформація надана агентством Візової підтримки „4VIZA“.

м. Бердичів, пл. Соборна 6а, оф. 1

Безкоштовні консультації: 0679006040, 0939001133, 0969009006.

http://4viza.com/
https://vk.com/4viza_com

4viza