додому Бердичів Відпочинок дітей у дитячо-юнацькому оздоровчому таборі «Березовий гай» в 2016 році

Відпочинок дітей у дитячо-юнацькому оздоровчому таборі «Березовий гай» в 2016 році

167
0

Табір – мій дім» – головна ідея, яка пронизує всю систему виховної роботи оздоровчого табору «Березовий гай».

Цього року у таборі діяло 5 змін. 2 з яких відпочинкові та 3 оздоровчі де мали змогу відпочити та оздоровитись дітлахи з різних куточків Житомирської області.

Ініціатива відродження та розвитку табору належить голові Бердичівської районної ради, який робить усе можливе щоб діти району мали змогу відпочивати саме тут. Для цього зараз активно ведуться перемовини з інвестором, який готовий вкласти у дитячо-оздоровчий табір «Березовий гай» близько 40-50 млн. гривень без зміни цільового призначення.

Під час оздоровчого сезону, на ряду з іншими дітьми, мали змогу оздоровитись діти пільгових категорій, зокрема сироти, позбавлені батьківського піклування, діти учасників АТО, категорія обдарованих дітей і дітей із малозабезпечених та багатодітних сімей. Для оздоровлення і відпочинку дітей Бердичівського району було залучено кошти сільських бюджетів, благодійну допомогу приватних підприємців району. Також остання оздоровча 5 зміна проводиться за кошти обласного бюджету та за безпосереднього сприяння голови Житомирської обласної ради Анжеліки Лабунської.

Для повноцінного відпочинку дітей у дитячому закладі «Березовий гай» працює медичний персонал який складається із досвідчених працівників, які постійно перебувають біля дітей та надають кваліфіковану медичну допомогу і проводять комплексні лікувально-оздоровчі процедуру.

Педагогічний персонал складався з студентів педагогічних закладів. Робота табору організована так, щоб кожна дитина знайшла для себе справу по душі, тому план роботи кожної зміни був складений з урахуванням інтересів дітей і підлітків. Велику увагу приділялося і спортивно-оздоровчій роботі . Спорт, туризм, краєзнавство – набір спортивних і оздоровчих програм, в яких були активно задіяні всі діти. На свіжому повітрі дітлахи грали у футбол, волейбол, теніс, бадмінтон та інші спортивні ігри на добре обладнаному спортивному майданчику. Кожна зміна мала змогу насолодитися багатогранністю культурно-розважальних програми, які були досить цікавими і неповторними , наповнені заходами, в яких брали участь усі, хто приїхав відпочивати: тематичні дні, екскурсії ,туристичні походи у ліс, спортивні змагання, концертні програми, театралізовані вистави, танцювальні вечори. Також для відпочивальників щодня проводились дискотеки, кінопоказ улюблених мультфільмів. Працювала дитяча бібліотека та ігротека. Діти мали змогу розважитись у басейні та пострибати на батуті. Для потреб табору придбано проточний водонагрівач на 380 Вт., холодильник, фотоапарат, бетонозмішувач, постільну білизну тощо.

Все це стало можливим завдяки проведенню перед початком сезону колосальної роботи. Зроблено ремонти в житлових будинках, частково на харчоблоці, в приміщеннях душевих кімнатах і умивальниках. Зроблено поточний ремонт та хлорування водогінної системи. Облаштовані куточки відпочинку, розбиті нові квітникові клумби. За рахунок спонсорських коштів (40тис. грн.) виконано об’ємний ремонт в приміщенні ігротеки.

За оздоровчий період 2016 року 561 дитина Житомирського, Овруцького, Народицького, Лугинського районів, з яких 164 дитини Бердичівського району, оздоровились та відпочили у таборі отримавши заряд енергії на новий навчальний рік.

Слід зазначити, що протягом 2014-2015 років, нажаль, жодної дитини з Бердичівського району не було оздоровлено.

Маємо надію, що показники по оздоровленню та якість наданих послуг з кожним роком будуть зростати.

dscn0416 dscn0446 dscn0469 dscn0530 dscn0872 dscn0893 dscn0903 dscn0933 dscn1000 dscn1001 dscn1011 dscn1039