додому Бердичів Відкриття лялькового театру в Бердичеві на Василя відміняється?

Відкриття лялькового театру в Бердичеві на Василя відміняється?

1089
0

 

Цими вихідними нарешті заплановане відкриття театру в Бердичеві на реконструкцію якого було виділено десятки мільйонів бюджетних гривень. Левова частка суми була забезпечена завдяки Державному Фонду регіонального розвитку. Проте, як вдалося дізнатися першому інформаційному порталу Наш Бердичів, депутатам Житомирської облради не знайшлося місця на офіційній церемонії відкриття. Варто відмітити, що дана обставина підтверджується з кількох достовірних джерел в міській раді.

Як нас повідомили в прес-службі депутата Житомирської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Ігоря Романського, попри найбільшу кількість представників з Бердичева, станом на 10-ту годину 11 січня, запрошення на захід не знайшлося не лише їм, але й депутатам від Батьківщини та Самопомочі. В той же час, за минулий 2017 рік депутати облради залучили мільйони гривень з регіонального бюджету для розвитку соціальної сфери – шкіл, лікарень, дитячих садків та спортивних клубів нашого міста.

Подібне упереджене ставлення міського голови Бердичева Василя Мазура та його команди, яка організовує захід, на думку радикалів, є неприпустимим: «Театр – це культурний об’єкт всієї громади, а подібний вибірковий підхід є показовим фактом не прозорості та ознак корупції в діях місцевої влади. Можливо, все через те, що бердичівляни не обрали жодного депутата від Блоку Петра Порошенка до обласної ради, хоча від цієї політичної сили востаннє балотувався сам Василь Мазур. Складається враження, що це не музично-драматичний театр, а театр ляльковий, особисто міського голови. А тому, поза увагою таке неподобство не залишиться».

Нагадаємо, приблизна кількість місць у відреставрованій залі близько півтисяічі.