додому Бердичів Відзначення Дня медичного працівника у Бердичівському районі

Відзначення Дня медичного працівника у Бердичівському районі

238
0

16 червня працівники галузі охорони здоров’я приймали вітання з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника.

Привітальними словами та найщирішими побажаннями свято відкрили голова районної ради Максим Самчик та голова районної державної адміністрації Едуард Томашевський.
Вітаючи медичних працівників з професійним святом, голова Бердичівської районної ради Максим Самчик побажав медикам, у першу чергу, здоров’я, адже якщо вони будуть здоровими, то будуть здоровими і їх пацієнти. Він зазначив, що медична галузь переживає зараз складні часи, але вперше за останні роки у Бердичівського району з’явилася підтримка з боку депутатів Житомирської обласної ради і, зокрема, голови облради Анжеліки Лабунської. Максим Самчик наголосив, що нещодавно Бердичівська центральна районна лікарня отримала новий рентген-апарат завдяки сприянню депутата Житомирської обласної ради Віталія Вітусевича.

По закінченні виступу Максим Самчик виконав ще одну приємну місію: спочатку нагородив грамотами та подарунками від імені Бердичівської районної ради одних з кращих медичних працівників району, а потім вручив колективам усіх закладів охорони здоров’я Бердичівського району величезний торт, приготований спеціально до свята.
За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі, значний особистий внесок у розвиток медичної галузі Департаментом охорони здоров’я Житомирської облдержадміністрації, райдержадміністрацією, громадськими та профспілковими організаціями, безпосередніми керівниками медичної галузі району кращих працівників медичної галузі Бердичівського району було відзначено грамотами, подяками, подарунками, грошовими преміями.

Зі словами привітання від народного депутата України Олександра Ревеги до медичних працівників звернулася його помічник, депутат районної ради Софія Томашевська.
Приємно і те, що є на Бердичівщині лікарі, які довгі роки трудяться на медичній ниві, віддаючи весь вільний час цій важливій професії. Саме таку трудолюбиву людину в особі Леоніда Регети привітали зі сцени з 50-річчям роботи на посаді лікаря-дерматовенеролога. Згадали і про ветеранів, які працюють у Центральній районній лікарні.
Урочистості супроводжувались святковим концертом аматорів районного будинку культури.

02dbc91a8fc7 ba3b0132dd61