додому Бердичів (ВІДЕО) Депутати районної ради не змогли вдруге висловити недовіру Томашевському

(ВІДЕО) Депутати районної ради не змогли вдруге висловити недовіру Томашевському

293
0

Продовження сесії районної ради, яке відбулось 27 липня, спочатку обіцяло бути гарячим. Близько дев’ятої ранку до районної адміністрації почали підходити люди у військовій формі, багато поліції та підлітки на чолі з чоловіком, на футболці якого було написано «Цивільний полк «Азов»». Що вони усі тут забули – не зрозуміло. Сесія повинна була розпочатись о 10 ранку.

Після того, як депутати та запрошені заповнили залу, усі виходи були перекриті саме цими незрозумілими людьми, які ніяк не пояснювали свою присутність тут. До речі, це були ті самі люди, які були присутні на минулій сесії міської ради.
До першої години дня у залі йшли словесні перепалки. Депутати розповідали про бездіяльність Едуарда Томашевського. Сільський голова Бистрика наголошувала, що голова районної адміністрації блокує виділення коштів для школи. Поодинокі депутати наводили факти, через які Томашевський не може більше очолювати посаду. У підтвердження цих слів у залі показали декілька відео з прес-конференцій пана Томашевського, де він обвинувачує непідвладних йому депутатів у фактах корупції. Розповідав він там, що у нього є й документальні підтвердження цих правопорушень. Щоправда, їх ніколи ніхто не бачив, з заявами до правоохоронців він не звертався і докази нікому не надавав. Депутати були обурені побаченим: «Ми відчули себе приниженими. Якщо у вас є такі факти, то звертайтесь до суду і оприлюднюйте їх». Особисто і я неодноразово чула від очільника районної адміністрації, що у нього є якісь документи, він завжди обіцяв їх показати, але поки це лише обіцянки. На свій захист Едуард Томашевський сказав, що освіта, звісно у скрутному становищі, але справляється. Наразі у районі освіта – це болюче питання. Скоро починається новий навчальний рік, а школи обіцяних коштів так і не отримали. Депутати говорили і про те, що взимку дороги не чистять і не посипають, дороги не асфальтуються, газифікація не проводиться. Немає мови вже й про те, що люди не можуть отримати роботу у адміністрації на конкурсних засадах.

О 12.20 лічильна комісія відправилась у нарадчу кімнату для визначення порядку голосування. Близько першої усі зібрались у залі, де депутатам повідомили про порядок голосування та показали протоколи. Усі депутати по-черзі, у алфавітному порядку, підходили, брали бюлетень та голосували у кабінці для голосування.

Отже, з 34 депутатів у голосуванні прийняло участь 29, тобто усі ті, хто прибув на сесію. За регламентом, для висловлення недовіри рішення має набрати дві треті голосів від загальної кількості депутатів. За результатами голосування 21 депутат висловив недовіру голові Бердичівської районної адміністрації Едуарду Томашевському. 6 депутатів його підтримали, а два бюлетені були недійсні: на одному відмітка стояла взагалі в іншому місці, а в іншому, зверху на бюлетені, були сторонні позначки ручкою. Саме цих двох голосів не вистачило для позитивного рішення. Мій висновок напрошується такий: серед депутатів, які підтримали недовіру Томашевському, завелись дві маленькі мишки, які побоялись іти проти великої олігархічної машини.

IMG_4579 IMG_4548 IMG_4551 IMG_4558 IMG_4566 IMG_4573