додому Бердичів Відбулося установче засідання Наглядової ради Бердичівського медколеджу

Відбулося установче засідання Наглядової ради Бердичівського медколеджу

257
0

У Бердичеві 23 березня відбулося перше установче засідання Наглядової ради комунального вищого навчального закладу «Бердичівський медичний коледж» Житомирської обласної ради.

Присутній на засіданні перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко наголосив на важливості створення Наглядових рад при комунальних закладах, адже це дасть можливість здійснювати контроль за їхньою діяльністю.

«Саме тому потрібно провести перше засідання таким чином, аби воно дало старт і стало прикладом для інших структур», – сказав Сергій Крамаренко.

На початку засідання, перш за все, члени Наглядової ради обрали секретаря. Ним став депутат Бердичівської міської ради від Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олексій Побережний.

Також Наглядова рада розглянула питання, пов’язані з поточним фінансовим станом освітнього закладу. Зокрема, заслухали фінансовий звіт за минулий рік, інформацію про форми оплати праці працівників та план роботи на 2017 рік.

Окрім цього, обговорили питання погодження надбавок та окремих персональних доплат дозаробітної плати працівників закладу на березень 2017 року.

Не оминули увагою присутні й резонансну подію щодо затримання студентки коледжу за підозрою в розповсюдженні наркотичних засобів. Аби не допустити у подальшому таких ситуацій, Наглядова рада прийняла оперативні рекомендації щодо профілактичних заходів.

У роботі Наглядової ради також взяли участь представники Бердичівського медичного коледжу.

Нагадаємо, головою Наглядової ради комунального вищого навчального закладу “Бердичівський медичний коледж” було обрано депутата Житомирської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Романського Ігоря Васильовича.