додому Бердичів Відбулася посвята у студенти Бердичівського медичного коледжу

Відбулася посвята у студенти Бердичівського медичного коледжу

116
0

Нарешті першокурсники дочекалися цього дня. Цей день  завжди  особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий  і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Це свято кожен першокурсник медичного коледжу запам’ятає на все життя.

16 листопада у міському палаці культури, відбулася хвилююча церемонія Посвяти першокурсників в студенти. Студентську родину поповнило понад 100 першокурсників, які склали урочисту обіцянку присвятити своє життя благородній справі – боротьбі за здоров’я людини, берегти та примножувати кращі традиції коледжу, бути гідними почесного звання студента-медика.

За давнім звичаєм української землі, добру справу розпочали з благословення в.о. директора медичного коледжу Шевченко В’ячеслав, який привітав студентів з Посвятою, побажав миру в країні й в кожній родині, щоб гарно навчалися, зростали гідними медичними працівниками.

Підтримати майбутніх медиків прийшли батьки, друзі і знайомі. Представник духовенства, депутат Житомирської обласної ради – Ігор Романський, член Наглядової ради Олексій Побережний, вони побажали першокурсникам усіх благ і успішного навчання. Нажаль міський голова Мазур Василь не зміг прийти, але він надіслав вітальний лист який зачитали ведучі.

Ігор Васильович, як голова Наглядової ради, привітав всіх першокурсників та побажав що вони завжди пам’ятали цей навчальний заклад тільки добром.

Викладач медичного коледжу Отець Іван благословив всіх студентів та викладачів, освятив святою водою, побажав миру, добра, милосердя.

Під час урочистостей молоді таланти коледжу дарували прекрасні виступи: згадали як все започаткувалося на Олімпі, заспівали разом пісні, показали як розпочинається ранок у студента. Також зробили відео презентацію та показали як проходять дні у студентів, як здають екзамен.

Згадали і про найдорожчим людей-маму і тата. Та подарували їм пісню.

Після вітальних виступів і щирих побажань студенти прийняли присягу.

Завершилася урочиста подія Бердичівського медичного коледжу виконанням пісні для найдорожчих людей-батьків.