додому Бердичів Відбулась позачергова сесія районної ради

Відбулась позачергова сесія районної ради

94
0

Як повідомляє офіційний сайт Бердичівської районної ради, 22 вересня 2016 року відбулася позачергова сесія Бердичівської районної. Головне питання, заради якого була скликана сесія – «Капітальний ремонт будівлі (термомодернізація) Гришковецької гімназії смт. Гришківці Бердичівського району.

Начальник управління фінансів райдержадміністрації Тетяна Войцахівська повідомила, що державним фондом регіонального розвитку передбачено фінансування проектів відповідно до Наказу Мінрегіону України від 24.04.2015року №80 «Питання підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку», але умовою для цього є співфінансування об’єктів з місцевих бюджетів у розмірі 10 відсотків. У поточному році за результатами конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів, проект капітального ремонту будівлі(термомодернізація) Гришковецької гімназії включено до узагальненого переліку об’єктів із сумою фінансування з фонду регіонального розвитку 1млн. 250 тис. грн.. Сьогодні є необхідністю забезпечити співфінансування в розмірі 150 тис. грн. з районного бюджету.
Також депутатами було розглянуто питання про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік та прийнято відповідні рішення.

img_2755 img_2768