додому Бердичів Відбувся фінал турніру пам’яті Павла Ящука з футболу

Відбувся фінал турніру пам’яті Павла Ящука з футболу

82
0

5 червня на стадіоні «Колос» с. Скраглівка, Бердичівського району, відбувся фінальний етап турніру пам’яті загиблого бійця батальйону «Айдар» Ящука Павла Володимировича. В матчі за третє місце зустрілися команди «Сокіл» (с. Мирославка) та «Хмельовик» (с. Рея). Здобувши перемогу з рахунком 4:2 команда «Сокіл» посіла третє місце у турнірі.
Головний кубок турніру розіграли команди «Колос» (с. Кикишівка) та «Поліський Партизан» (Бердичівський район). Зустріч пройшла в запеклій, безкомпромісній боротьбі, в якій не хто не хотів поступатися. Основний час закінчився бойовою нічиєю з рахунком 2:2. Доля першого місця вирішувалась в серії одинадцяти метрових ударів, в якій більш вдалими виявились футболісти команди «Поліський Партизан» – перемога 3:2. Завдяки загальному рахунку в матчі 5:4, команда «Поліський Партизан» стала переможцем турніру. Почесне друге місце здобула команда «Колос».
Кращі гравці турніру по амплуа та команди-призери отримали кубки та відзнаки з рук Народного депутата України, командира батальйону «Айдар» Мельничука Сергія Петровича, який був присутній на даному заході. Найкращим гравцем турніру організаторами, одноголосно, був визнаний гравець команди «Поліський Партизан» Артем Орлюк.

Також, на заході був присутній голова Бердичівської районної ради Самчик М. Ю., який вручив сину Павла Ящука футбольну екіпіровку та футбольний м’яч, а також, пообіцяв всебічну підтримку розвитку спорту в Бердичівському районі.

Бердичівська районна федерація футболу дякує всім, хто прийняв активну участь у підготовці та проведенні турніру!
Окрема подяка директору ДЮСШ Бердичівського району Легкому Юрію Володимировичу та відділу у справах сім’ї, молоді та спорту в Бердичівському районі.

Голова Бердичівської районної федерації футболу Левченко О.В.