додому Бердичів Відбувся семінар – навчання з секретарями сільських та селищної рад

Відбувся семінар – навчання з секретарями сільських та селищної рад

78
0

У четвер, 2 червня 2016 року, у великій залі Бердичівської райдержадміністрації відбувся семінар-навчання з секретарями сільських та селищної рад Бердичівського району.
Головуюча семінару – керівник апарату райдержадміністрації Лариса Котнюк, ознайомила присутніх з порядком денним семінару. Зокрема, на обговорення було винесено питання щодо плати за землю та податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. З роз’ясненнями перед слухачами виступили представники Бердичівської об’єднаної податкової інспекції Людмила Шуляр – начальник відділу організаційної роботи та Світлана Андрощук – начальник відділу адміністрування податків і зборів фізичних осіб.
Ознайомив з інноваційними банківськими послугами для фізичних осіб директор відділення Приватбанку Микола Захарчук.
Керівники відділів і структурних підрозділів районної державної адміністрації розповіли про дотримання вимог Закону України «Про звернення громадян» та про аналіз стану передавання документів на збереження.
Про важливі розділи і статті Сімейного кодексу України, а також Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» учасникам семінару повіла Руслана Кулик – начальник відділу ДРАЦС по Бердичівському району.

b4a518f3ffff