додому Бердичів Бізнес Відбувся конкурс з відбору суб’єктів оціночної вартості

Відбувся конкурс з відбору суб’єктів оціночної вартості

124
0

З метою визначення ринкової вартості нежитлового приміщення по вул. Торгова, 4, у м. Бердичеві був оголошений конкурс з відбору суб’єктів оціночної вартості. Інформація про це була попередньо виставлена на офіційному сайті міської ради, там же була зазначена дата проведення конкурсу. Конкурсну документацію подали дві юридичні особи.

Як і передбачено законодавством конверти відкрили у зазначений час в присутності комісії і журналістів. Щоправда, раніше не практикувалась присутність ЗМІ але ми усі йдемо до прозорості й чесності, тому журналісти прийшли без запрошення.

Перша юридична особа оголосила, що виконає роботу по оціночній вартості за 1663 грн 20 коп, інша – за 1000 грн. Але наразі, згідно чинного законодавства, оцінка суб’єктів проводиться по бальній системі і обидва претенденти, за підрахунком комісії у присутності ЗМІ, набрали однакову кількість балів. У такому випадку перевага надається тому, хто запропонував найнижчу ціну за свої послуги.

Дане приміщення, на Торговій, 4, займає 28,5 м.кв. Юридична особа, яка буде здійснювати роботи, зобов’язалась провести оцінку вартості на протязі 4-х робочих днів.