додому Бердичів Вчителі з Бердичева та району стажувалися в Польщі

Вчителі з Бердичева та району стажувалися в Польщі

49
0

З 8 по 15 жовтня 2016 року вчителі та викладачі польської мови з Житомирської області під керівництвом голови спілки вчителів-полоністів Житомирщини Мирослави Старовєров мали можливість пройти стажування в Польщі (м. Варшава).

Проект було здійснено Громадською організацією «Польсько-німецько-український Центр «Життя в єдності». Бердичівський район представляли вчителі: Наталія Рафаловська (Рейська ЗОШ), Оксана Савіцька (Мирославська ЗОШ).

Під час стажування були проведені навчально-практичні заняття на тему: «Застосування новітніх технологій в навчанні польської мови». Дорота Груза, Агнєшка Пабянчик та інші викладачі проводили лекційні заняття, презентували власний досвід інновацій у освітній галузі. Викладачі та вчителі Житомирщини обмінювалися досвідом своєї роботи, створювали та демонстрували авторські методичні розробки.

У програму стажування входили заняття в історичному музеї, де проходило навчання: «Як створити місцеву гру на підставі історичних джерел?». Була також проведена навчальна екскурсія в музеї Варшавського повстання.

У вільний від програми стажування час учасникам була запропонована екскурсія до столиці.

По закінченні стажування вчителям було вручено Посвідчення учасника в навчанні.

Обмін досвідом, професійне спілкування, дружні стосунки, що виникли між колегами-викладачами обох країн, сприятимуть підвищенню фахового рівня й розширенню світогляду.

%d0%bf%d0%be%d0%bb %d0%bf%d0%be%d0%bb2