додому Бердичів Бізнес Встановлення пивного рекорду, дегустації пива та смачна їжа, призи і концерт Дзідзьо:...

Встановлення пивного рекорду, дегустації пива та смачна їжа, призи і концерт Дзідзьо: Бердичівський пивзавод запрошує на 160-річний ювілей

308
0

Броварня з багатою історією, віковими традиціями, що вдало поєднуються з інноваціями – це про славетний Бердичівський пивоварний завод. Протягом більш як півтора століття броварня виготовляє пиво за класичною старовинною технологією виключно з натуральних складників, власного солоду та води з артезіанської свердловини.

Цьогоріч самобутній Бердичівський пивоварний завод відзначає 160-й ювілей та підготував грандіозне святкування. У програмі – екскурсії, створенням мапи України з пивних пляшок зі встановленням рекорду, фановий забіг «Пивна миля», розіграш призів.

Бердичівлян та гостей міста організатори дивуватимуть і фудкортом зі щедрими частуваннями. Запашні страви з грилю із апетитною скориночкою, духмяні наїдки традиційної української кухні і дегустація смачних сортів пива – тут зможуть догодити навіть найвибагливішим гурманам.

 

 

Особливий настрій подарує виступ амбасадора української танцювальної музики BORA, а драйву додасть відомий український співак Дзідзьо. Концерт плавно перейде у запальну дискотеку.

Розваги очікують і на дітлахів, зокрема, для них облаштують дитячий майданчик, встановлять веселі атракціони. Також найменших чекає захоплююча і пізнавальна подорож до світу космічної енергії і знань – для них працюватиме безкоштовний планетарій.

Свій славний ювілей Бердичівський пивоварний завод відзначатиме 4 вересня 2021 року. Місце святкування – площа Мистецька.

План заходів

• З 12:00 – старт роботи торгівлі, фудкорту з дегустаціями, а також дитячих майданчиків, проведення конкурсів та розіграшів
• 16:00-17:00 – «Пивна миля», фановий забіг
• 17:30 – встановлення (фіксування) рекорду«Найбільша мапа України з пивних пляшок»
• 18:30 – розіграш призів серед любителів пива від партнера свята ТОВ «Верам» (в розіграші братимуть участь усі, хто купить пиво на фудкорті і заповнить анкету. Головний приз – телевізор
• 19:00 – виступ BORA (артист нового покоління, амбасадор української танцювальної музики) у супроводі київського гурту MuseOn.
• 21:00 – виступ Дзідзьо
• 22:00 – discoteka veka у супроводі піджейок на сцені

Тож, без сумніву, перші вихідні цьогорічної осені для бердичівлян та гостей міста будуть особливими. Не пропустіть «смачного» свята й усією родиною завітайте на ювілей Бердичівпива! Заряд позитиву і драйву гарантований!