додому Бердичів Професійне свято бердичівські бібліотекарі відсвяткували поїздкою у столицю

Професійне свято бердичівські бібліотекарі відсвяткували поїздкою у столицю

83
0

30 вересня – Всеукраїнський День бібліотек – це свято для усіх, хто має відношення до книги, читання, до бібліотеки. Вже традиційно бібліотекарі  Бердичівського району відзначили це свято подорожжю. Цього разу  до столиці України, адже краса, багатство та велич міста – героя Києва завжди притягувала до себе туристів і відвідувачів.

Від керівництва району привітала бібліотекарів  перший заступник голови Бердичівської РДА Тетяна Наумчук, яка побажала всім успіхів і творчого натхнення, миру, добра та віри, надії і любові.

Начальник відділу культури і туризму Леонід Петрович Кобилінський також привітав бібліотечних працівників району зі святом і вручив Почесні грамоти кращим працівникам.

Подорож… Що може бути краще?! Адже це нові враження і зустрічі, можливість побачити світ, розширити свій світогляд, долучитися до культури, історії, природи.  А це завжди цікаво і корисно.

Бібліотекарі відвідали Національний центр народної культури «Музей Івана Гончара», побували на майдані Незалежності та на вулиці Інститутській, де розміщений меморіал пам’яті Героїв Небесної Сотні, побували в Михайлівському соборі та на Андріївському узвозі.

Подорож   – це саме те, що  найбільш допомагає відчути себе щасливим, отримати нові позитивні емоції і відновити свої сили.

Саме так працівники бібліотек мріяли і відзначили своє професійне свято.

 Районна бібліотека