додому Світ “Врятуйте моє сонечко!”. Мати трирічної донечки благає про допомогу!

“Врятуйте моє сонечко!”. Мати трирічної донечки благає про допомогу!

338
0

Маленька дівчинка з Полтавської області потребує допомоги. Трирічній Лащенко Кароліні потрібно видалити всі органи малого тазу, про це повідомляють на порталі Ubb.org.ua.

Ось повна історія маленької полтавчанки:
«У тілі трирічної Кароліни поселилась підступна пухлина, яка вразила її жіночі органи. Лікарі зробили все можливе, щоб зупинити поширення хвороби. На жаль, тепер вони можуть запропонувати тільки операцію з видалення всіх органів малого тазу або лікування за кордоном.
В Україні не проводять процедуру брахітерапії – місцеве опромінення великою дозою ізотопів після вшивання спеціальних провідників. Але це можна зробити у французькій клініці. Вартість гідного жіночого майбутнього Каролінки – трохи більше 20 тисяч євро.
Маленька Каролінка навіть під час болючих процедур посміхається та знаходить можливість трохи побешкетувати. Захворіла дівчинка ще навесні минулого року. Мама помітила виділення з піхви, а згодом стало помітним утворення. Батьки привезли маленьку до ОХМАТДИТу, потім в Національний інститут раку. Тут встановили діагноз та призначили лікування за протоколом. Каролінка витримала всі етапи лікування, пухлина зникла, але через три місяці стався рецидив…
Рабдоміосаркома – дуже складна пухлина: навіть якщо в організмі залишається хоч одна уражена клітинка, вона росте знову. Щоб знищити пухлину повністю, не обійтися без брахітерапії, яка, на жаль, досі недоступна в Україні.
Ми можемо подарувати Каролінці надію на щасливий фінал лікування!»

ПІБ: Лащенко Кароліна Олександрівна, 26.07.2013 р.
Місто: с. Недогарки, Кременчуцький р-н, Полтавська обл.
Діагноз: ембріональна рабдоміосаркома малого тазу, вагіни.

Для Кароліни лишилося зібрати 386 972 грн. Долучайтеся до добрих справ!