додому Бердичів Вояки бердичівської артбригади передали 20 тисяч гривень на лікування Діанки Вітрук

Вояки бердичівської артбригади передали 20 тисяч гривень на лікування Діанки Вітрук

95
0

Ми вже розповідали, що наші артилеристи посіли перші місця під час змагань на кращу артилерійську батарею Збройних сил України. Разом з Дипломом переможців, кожна з двох батарей отримала ще по 150 тис. грн. преміальних. На загальних зборах підрозділу воїни вирішили частину грошей передати батькам Діанки Вітрук, яка потребує термінової медичної допомоги.

У важкий період початку війни на сході країни, коли бригада потребувала допомоги, мешканці Бердичева та району відгукнулися. Всією громадою допомагали, артилеристам, щоб були нагодовані, вдягнені, забезпечені спорядженням та озброєнням.

Воїни 26 артилерійської бригади, вдячні співвітчизникам. І коли у військовослужбовців 2-ї батареї з’явилась можливість відповісти добром на добро, вони відгукнулись на батьківське горе. 20 тисяч гривень було передано на лікування юної бердичівлянки-красуні Діанці Вітрук.

Ніхто не застрахований від біди, горе може завітати до будь-якої домівки і немає захисту від неї ні грошима, ні посадою, ні владними повноваженнями. Коли недуга долає дорослу людину – це одне, але коли хвороба нівечить життя дитини, то серце, буває, заходиться від жалю та співчуття.

І ось зроблено перший внесок від воїнів 26 артилерійської бригади – заступник командира батареї з морально-психологічного забезпечення Ольга Зощук, у 26 дитячому садку, де працює мама дівчинки Ірина, передала сьогодні солдатський внесок у 20 тис. грн. на лікування дівчинки.

Батьки дівчинки не мають коштів на таку дороговартісну операцію, адже 756 000 гривень – це непідйомна сума. У державній черзі на операцію сім’я Вітруків стоїть під номером 357, але просувається ця черга дуже повільно. Без допомоги небайдужих людей, батьки самотужки не справляться. Кожна, хоча б найменша, допомога та підтримка, дає шанс Діанці Вітрук на одужання та повноцінний розвиток.

Біда найчастіше приходить у життя людей і цілих сімей раптово та у той час, коли її зовсім не чекали. Кожен намагається думати і переконувати себе, що його рідні та близькі не зазнають горя і не проситимуть про допомогу. Проте у нинішньому світі все більше і більше людей стають заручниками підступних хвороб або ж народжуються з певними проблемами та вадами, які можуть проявитися не одразу.

Найгірше те, що у пастку неочікуваних проблем та важких недуги потрапляють зовсім маленькі дітки. Ці крихітні янголята, які не обходяться без щоденної опіки батьків, бабусів і дідусів, отримують піклування та ласку від найрідніших людей. Взамін вони теж дарують свою посмішку, любов, гарний настрій, пізнають світ і передають свої враження від побаченого і почутого.

На жаль, маленька бердичівлянка Діанка Вітрук, на відмінну від інших, здорових діток, не має можливості чути голосу мами і тата, рідних і близьких, однолітків, вихователів дитячого садочку… Дівчинка не чує всього того, що відбувається навколо неї, але все рівно залишається життєрадісною дитиною, котра хоче повноцінно розвиватися.

Батьки Діанки пройшли обстеження у Київському інституті отоларингології ім. О.С. Коломійченка, де їхній донечці поставили страшний діагноз – двобічна нейросенсорна глухота 4 ступеня… Вони придбали за власний рахунок слухові апарати, але при такій втраті слуху ці прилади не завжди можуть допомогти. Більше того, за час перебування маленької бердичівлянки в слухових апаратах, а це вже третій місяць, видимих результатів немає.

Єдиним варіантом того, що Діанка зможе повноцінно розвиватися і чути, є оперативне втручання – кохлеарна імплантація. Її необхідно зробити терміново, адже навчити говорити можливо до 5 років, а далі мовні центри в мозку закриваються. Крім того, після операції наступає тривалий період реабілітації, що теж потребує часу, якого так мало.

Так що нехай доля у дитини зміниться у сонячному напрямку і щастя назавжди поселиться у її серці. Діана, хай тебе береже Бог.