додому Бердичів «Ворога краще зупинити на чужому городі»

«Ворога краще зупинити на чужому городі»

81
0

Для тих людей, які розуміють, що війна за власну свободу ніколи не закінчується, для тих, хто цінує інформацію з перших джерел – відбулась презентація книги Валерія Бобровича «Щоденник Устима Сотника».

15 березня у актовому залі районної адміністрації відомий сотник ділився враженням від війни у Грузії та проводив паралелі між тією війною і нинішньою ситуацією в Україні. Пан Валерій у 90-х роках разом з побратимами боровся за свободу Грузії, але для української влади став зрадником. Насправді, це вільна духом людина, які дійсно розуміє, у чому полягає свобода та як її добути.

На презентації своєї книги автор ділився історіями з війни, тим як його зустрічали на рідній українській землі, про багато місяців у Лук’янівському СІЗО та безкаранність спецслужб.
Усе це є на сторінках його книги. Це не черговий роман, а дійсно історична книга, хроніка війни. Книга документальна, вона про реальні події та реальних людей, деяких уже і немає з нами.

Вкінці автор зібрав «Інструкцію», в якій описано, як краще орієнтуватись на місцевості, що брати з собою для виживання у лісі та як захистити себе. Ця інформація дійсно корисна в сучасних умовах в Україні.

0186363b0d5ee86582ab0a29ac3b3dbbb4cce64d494aa174ead2039347f66b27