додому Бердичів Вона жива і їй 145

Вона жива і їй 145

88
0

“Ні, я жива, я буду вічно жити,

я в серці маю те, що не вмирає”

Л. Українка

25 лютого своє день народження святкувала чудова поетеса та письменниця Леся Українка. Поетеси немає з нами вже не один десяток років, та пам’ять про неї живе у наших серцях щодня. Любов до її творчості щораз збирає людей згадати про ті вічні цінності, які вона залишила у спадок нащадкам.

Так і у її день народження в дитячій міській бібліотеці зібрались школярі і дорослі аби вшанувати пам’ять величної жінки. Учні бердичівських шкіл радували око своїм патріотичним вбранням. Протягом тижня в бібліотеках міста тривав читацький марафон і від одного до іншого закладу передавали символічне перо та сувій. Запалили свічку пам’яті і у дитячій бібліотеці. Лунали тут і вірші, і пісні, і уривки з творів поетеси.

Був присутній на заході і депутат Житомирської обласної ради від Радикальної партії Ляшка Ігор Романський, який презентував бібліотеці безціні подарунки – книги. Як зазначив депутат, на жаль, у місцевих книгарнях дуже важко знайти книги поетеси чи хоч книги інших авторів, що її стосуються, не кажучи вже про портрет. У бібліотеках завжди раді таким подарункам адже наповнення бібліотечних полиць книжками лишається великою проблемою й досі.

Організатори заходу дійсно постарались і створили присутнім усі комфортні умови, аби насолодитись приємною атмосферою творчості.

Рисунок2Рисунок3Рисунок5Рисунок4