додому Бердичів Володимир Ширма звільнив директора Тетерівського інтернату, якого підозрюють в експлуатації вихованців

Володимир Ширма звільнив директора Тетерівського інтернату, якого підозрюють в експлуатації вихованців

30
0

Голова Житомирської обласної ради звільнив з посади директора комунальної установи «Тетерівський дитячий будинок-інтернат» Олега Гончарова, якому 6 вересня 2019 року було повідомлено про підозру у вчинені злочину: примусовій експлуатації вихованців інтернату.

Розпорядження голови облради від 11 березня 2019 року «Про звільнення Гончарова О.В.» опубліковане на сайті Житомирської обласної ради 20 березня.

«Звільнити Гончарова Олега Володимировича з посади директора комунальної установи «Тетерівський дитячий будинок-інтернат» Житомирської обласної ради 22 березня 2019 року у зв’язку із закінченням строку трудового договору, згідно з пунктом 2 частини 1 статті 36 Кодексу законів про працю України. Внести розпорядження на затвердження обласної ради», – йдеться у тексті розпорядження голови облради.

6 вересня 2018 року директора Тетерівського дитбудинку-інтернату Олега Гончарова було затримано за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 149 КК України (Здійсненні незаконної угоди, об’єктом якої є людина, з метою експлуатації її праці (найм), використовуючи уразливий стан, вчиненої відносно декількох осіб, з використанням свого службового становища, за попередньою змовою групою осіб). Дана стаття передбачає покарання – позбавлення волі на строк від 5 до 12 років з конфіскацією майна або без такої.