додому Бердичів Володимир Матвійчук «повезе Бердичів» на Олімпійські ігри

Володимир Матвійчук «повезе Бердичів» на Олімпійські ігри

234
0

У місті Варгас, Венесуела, з 3 по 8 липня відбувся кваліфікаційний відбірковий етап за право брати участь в Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро.

У складі збірної України в ваговій категорії 64 кг виступав бердичівський боксер у Венесуелі. У першому поєдинку Володимир зустрівся зі спортсменом з Парагвай, Карлосом Портільйо. У другому – з Ованесм Бончковим, з Вірменії, але тут бердичівлянин роздільним рішенням суддів поступився. У поєдинку за здобуття олімпійської ліцензії Володимир Матвійчук мав боксувати із Карлосом Аквіньо. Та спортсмен з Аргентини отримав важкі травми у попередньому поєдинку, через те бій не відбувся.

У загальному заліку бердичівлянин посів третє місце та отримав ліцензію на Олімпійські ігри, які розпочнуться всередині серпня.

Це велика подія для нашого міста! Бердичівські спортсмени давно прославляють на світовій арені Україну! Знаємо, що спортсменам зараз не легко і, окрім моральної, важлива і фінансова підтримка. Тому, як нам стало відомо, депутати обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Романський та Ілля Смичок зініціювали виділення коштів для поїздки у Ріо-де-Жанейро бердичівлянину. З особистого депутатського фонду буде виділено п’ятдесят тисяч гривень.

Увесь Бердичів буде вболівати за Володимира та усю збірну України.
Дякуємо за перемогу!

IMG_4252