додому Бердичів Виставка пам’яті Майдану у Бердичеві завершила свою роботу

Виставка пам’яті Майдану у Бердичеві завершила свою роботу

85
0

received_762970920470827Протягом десяти днів у приміщенні будинку культури Прогрес проходила виставка присвячена подіям Майдану. На жаль, не усі бердичівляни її відвідали але організатори працюють над тим, аби вона була у постійному доступі для усіх охочих.

«Музей Майдану 2013-2014 рр. Бердичівляни на Революції Гідності», саме під такою назвою проходила ця тематична виставка. Експонати збирали усім містом – учасники безпосередньо цих подій надали світлини, організатори створили неперевершені інсталяції, які до мурах по шкірі відтворюють події тих кривавих днів.

Без болю у серці і сліз на очах досі неможливо дивитись на ці світлини. На кожній із них можна знайти когось знайомого, сусіда, звичних пересічних бердичівлян, які не лишались осторонь Революції Гідності.

Є сподівання, що експозиції знайдуть своє місце у музеї історії Бердичева. Можлива і співпраця з Українським інститутом національної пам’яті, який планує випусити у 2017 році книгу про Майдан. У неї мають увійти і спогади бердичівлян, які приймали участь у Революції Гідності.

2 6 7 3 1