додому Бердичів Випуск у Бердичівському медичному коледжі

Випуск у Бердичівському медичному коледжі

138
0

3 липня у Міському Палаці культури імені Олексія Шабельника відбулася урочиста подія – випуск Бердичівського медичного коледжу Житомирської обласної ради.

106 випускників отримали дипломи про закінчення навчального закладу (19 з них – диплом з відзнакою) з рук виконуючого обов’язки директора В’ячеслава Шевченка, який також звернувся до усіх присутніх з вітальною промовою.

Привітали випускників депутат Житомирської обласної ради, Голова наглядової ради медичного коледжу та Ігор Романський, заступник Бердичівського міського голови Валентина Адаменко та письменник, поет Валерій Хмелівський.

Депутат Житомирської обласної ради Ігор Романський подякував студентам за їх сумлінне навчання, викладачам за чудову підготовку, батькам за те, що дали освіту своїм дітям та побажав подальших успіхів у подальшому навчанні, професійній кар’єрі та особистому житті. Найкращих студентів-випускників та викладачів, Ігор Романський за поданням колективу відзначив подяками.

За рішенням виконуючого обов’язки директора В’ячеслава Шевченка були нагороджені кращі студенти, випускники, викладачі, працівники коледжу, а також ті люди, які постійно допомагають коледжу, серед них голова наглядової ради медичного коледжу та депутат Житомирської обласної ради Ігор Романський

По завершенню офіційної частини, студенти подарували усім присутнім чудову концертну програму.