додому Бердичів Вибухи військових складів в Калинівці: бердичівські депутати, активісти та волонтери всю ніч...

Вибухи військових складів в Калинівці: бердичівські депутати, активісти та волонтери всю ніч евакуйовували калинівчан ВІДЕО

1163
0

Бердичівляни оперативно в соціальній мережі Facebook створили групу Калинівка SOS для координації дій волонтерів та потерпілих.

Ще з ночі депутати Житомирської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Романський та Ілля Смичок разом з бердичівлянами активістами та волонтерами поїхали допомогти людям евакуюватися з небезпечної зони на Вінничині.

Ілля Смичок разом із Ігор Романський продовжували розселяти евакуйованих людей із Калинівки всю ніч.

Бердичівлянин Олег Целінський повідомив, що 150 калинівчан нині перебувають в нашому місті у військових на Червоній Горі

Нагадаємо, як повідомляв Перший інформаційний портал Наш Бердичів

на Вінничині вибухають військові склади за 60 кілометрів від Бердичева

Детонація почалася близько десятої години вечора на 48 арсеналі, військової частини А1119 у смт Калинівка Вінницької області. На складах зберігається 188 тис. Тонн боєприпасів на площі 60 гектарів. Серед них – ракети для систем залпового вогню “Смерч”, “Ураган” та “Град”.

На гасіння пожежі задіяні танки. За інформацією з власних джерел відомо, що одразу на місце також виїхали бердичівські пожежники з військової частини. Всі вояки та поліція були підняті по тривозі.

Селище міського типу Калинівка розташоване за 30 кілометрів на північ від Вінниці. Населення Калинівки складає майже 20 тисяч людей, ще кілька тисяч людей живуть у прилеглих селах – Сальник, Павлівка та інших.

Як повідомляє Національна поліція, упродовж ночі із небезпечної зони було евакуйовані близько 28 тисяч людей.

Нині закрито рух залізничного транспорту на перегоні Сосенка – Калинівка регіональної філії «Південно-Західна залізниця», а також рух повітряного транспорту – в радіусі 50 кілометрів від центру селища Калинівка.