додому Бердичів Вже вкотре керівник сервісного центру міста Бердичів Ігор Романський повідомляє про виявлений...

Вже вкотре керівник сервісного центру міста Бердичів Ігор Романський повідомляє про виявлений факт підробки номера двигуна автомобіля

218
0

30 серпня до ТСЦ 1842 МВС України звернувся чоловік з проханням переоформлення автомобіля на іншого власника. Згідно чинного законодавства автомобіль оглянув експерт і у нього виникла підозра, що у транспортного засобу замінено номер двигуна. Керівник ТСЦ 1842 МВС України Ігор Романський викликав правохоронців, які затримали транспортний засіб та доставили його у відділ поліції, для проведення детальних експертиз. Було виявлено заміну індивідуального номеру двигуна шляхом набивання іншого. Тобто старий номер двигуна був зрізаний, а зверху набиті нові цифри.

Дана подія була зареєстрована Бердичівським відділом поліції та працівниками ТСЦ 1842 МВС України.

Ігор Васильович наполегливо рекомендує усім, хто купує транспортний засіб, звертатися до експерта МВС, щоб заздалегідь виявити факти фальсифікацій і підробки номерних агрегатів чи документів. Це дозволить Вам уникнути неприємних ситуацій у майбутньому. Територіальний сервісний центр №1842 знаходиться за адресою вул. Ново-Іванівська, 21 і завжди готовий іти на зустріч громадянам.

Керівник ТСЦ 1842 МВС України
Романський Ігор Васильович