додому Бердичів Бізнес Ветклініка помилково стерилізувала собаку замість грумінгу: як вирішили ситуацію

Ветклініка помилково стерилізувала собаку замість грумінгу: як вирішили ситуацію

150
0

Ветеринарна клініка помилково стерилізувала собаку замість стрижки, написав у Facebook користувач Максим Шульженко.

За словами чоловіка, його собаку Альбу відвезли до ветклініки “Здоровье Животных” на грумінг, щоб її там помили і підстригли. Замість цього їй під загальним наркозом зробили операцію зі стерилізації, при цьому собака нещодавно народила цуценят і в неї ще є молоко.

“Виправдання були різні – то переплутали якісь записи, то ще щось. Зрештою зізналися, що просто переплутали. Апофеозом вибачень співробітників стало “ну ми за цю маніпуляцію не братимемо з вас грошей”. Весело, звичайно, спасибі, що ще не додумались вимагати оплати за це… Ви можете привезти абсолютно здорову тварину до тих, хто має про них піклуватися, а віддадуть вам тварину зі зробленою помилково операцією. Дякую, що хоч лапи не відрізали”, — обурився він.

Господар Альби написав, що, коли на місце приїхала поліція, в клініці не виявилось документації про проведену операцію, а в електронному записі було вказано “грумінг”.

“Далі внесення даних до ЄРДР за ст. 299 ККУ, та й, якщо чесно, напевно, заняття тим, як цих ветеринарів позбавити ліцензії, щоб вони випадково ще щось не переплутали і ніхто не постраждав”, — додав Максим Шульженко.

Він також опублікував аудіо розмови з главою клініки. На записі співрозмовник Шульженка вибачається за помилку і каже, що “операцію було зроблено максимально безпечно і з усіма вимогами”.

Голова ветклініки Іван Стойков опублікував у себе в Facebook пост, в якому визнав, що співробітники клініки зробили помилку “внаслідок жахливого збігу обставин”. Він оголосив, що клініка погодилась на вимоги Шульженка і зобов’язується щомісяця протягом двох років безкоштовно лікувати чотирьох тварин, чиї господарі не можуть оплатити хірургічну операцію. Господар собаки пообіцяв відмовитись від заяви в поліцію.

“Від будь-якої особистої компенсації від клініки я відмовився. Але справді вважаю, що Стойков у цій ситуації як лікар може врятувати ще не одну тварину, а конкретні співробітники будуть покарані”, — додав він.