додому Бердичів Великоднє свято подарували мешканцям геріатричного пансіонату

Великоднє свято подарували мешканцям геріатричного пансіонату

259
0

Великоднє свято– це завжди гарний настрій, позитивні емоції та радість спілкування. Таку атмосферу свята створили у Бердичівському геріатричному пансіонаті.

25 квітня депутат обласної ради Ігор Романський,  разом з дітьми-сиротами КНЗ «Бердичівської спеціальної школи-інтернат», привітали із святом Пасхи пацієнтів Бердичівського геріатричного пансіонату.

Пасхальну радість подарували людям похилого віку вихованці інтернату, які проспівали у стінах геріатричного пансіонату та продемонстрували танець.

«Ми ніколи не забуваємо про людей, що потребують нашої підтримки. І готові допомагати їм щодня, не шукаючи якогось приводу. А коли настає такий великий і світлий день Воскресіння Господнього, особливо хочеться розділити цю радість з іншими. Саме тому ми сьогодні тут, у геріатричному пансіонаті, вітаємо його підопічних з Пасхою, бажаємо здоров’я, миру та добра!»- додав Ігор Васильович.

«У ці світлі Пасхальні дні дійсно приємно принести вам, поділитись із вами пасхальною радістю Воскресіння Христового», – зазначила вихователь інтернату.

Депутат разом з дітками зробили добру справу до Пасхи та подарували святкові пасочки  кожному мешканцю цього пансіонату.