додому Бердичів Велике спортивне свято на Бердичівщині на чолі з Президентом Федерації футболу України

Велике спортивне свято на Бердичівщині на чолі з Президентом Федерації футболу України

204
0

Президент Федерації футболу України Андрій Павелко взяв участь в урочистостях до Всеукраїнського дня футболу у Бердичеві. Захід відбувся сьогодні, 28 квітня, на стадіоні «Прогрес». Сьогодні також важлива дата для міського спорту – 20-річчя ФК «Бердичів» та Бердичівської ДЮСШ.

Президент ФФУ Андрій Павелко пообіцяв, що Федерація зробить усе можливе, щоб у дитячо-юнацької спортивної школи Бердичева з’явився спортивний майданчик зі штучним покриттям: «Впевнений, що у майбутньому тут з’являться легенди українського футболу. Ми бачимо, що у молодих спортсменів є бажання грати, тренуватися, виступати за своє місто, області і збірну України. Всі ми будемо чекати від них успіхів».

За вагомий внесок у розвиток футболу тренери, спортсмени та жителі міста отримали відзнаки від Федерації футболу України, а дитячі футбольні команди і команди ветеранів – комплекти футбольних м’ячів.

За словами Андрія Павелка, у столиці високо оцінюють роботу обласної федерації футболу.

«Особливо покращився розвиток футболу на Житомирщині з приходом нового керівника, молодого і амбіційного Руслана Павлюка, який зміг об’єднати команди та зробити так, щоб в області створювала нова сторінка розвитку українського футболу. Ми з нетерпінням чекаємо нових перемог саме Житомирської обласної федерації футболу», – розповів Президент ФФУ.

У рамках заходу на стадіоні пройшов футбольний матч серед дитячо-юнацьких футбольних клубів м. Бердичева та ветеранами.