додому Бердичів Велика П’ятигірка відзначила День села

Велика П’ятигірка відзначила День села

136
0

Як повідомляє офіційний сайт Бердичівської районної ради, 24 вересня в Великоп’яітигірському будинку культури зібралися місцеві жителі – від старого до малого та гості, щоб відзначити традиційне свято –День села.

На цій зустрічі поколінь панувала надзвичайно тепла атмосфера, згадували історію села, вітали один-одного, не шкодуючи теплих слів та побажань.

На святковий захід завітали голова районної ради Максим Самчик, народний депутат України Олександр Ревега, помічник-консультант народного депутата Софія Томашевська, керівник ТОВ «Щедра Нива» Василь Шлейко, начальник Міжрайонного управління водного господарства Володимир Наумчук, настоятель церкви отець Олександр. Почесні гості привітали місцевих жителів щирими словами та подарунками. Голова районної ради Максим Самчик вручив сільському голові Олегу Коріненку подяку за значний вклад у розвиток Великоп’ятигірської громади, також за багаторічну та сумлінну працю почесну грамоту отримала директор Великоп’ятигірської загальноосвітньою школи Алла Лотоцька.

Багато позитивних емоцій присутнім на заході подарували учасники концертної програми. Кілька годин без перепочинку розважали учасників зібрання піснями, гуморесками і танцювальними номерами місцеві колективи художньої самодіяльності та вихованці дитячого садка «Теремок».

img_2802 img_2819 img_2822 img_2831 img_2854