додому Бердичів “Вбивство, діаманти, прокурори”

“Вбивство, діаманти, прокурори”

148
0

Застреленим у Дніпровському районі Києві, на вулиці Флоренції виявився Сергій Кисельов, 1960 року народження.

Ім’я бізнесмена Кисельова фігурувало у ЗМІ у 2015 році – у розпал скандалу з “діамантовими прокурорами”. На початку липня того року Чиновників ГПУ та прокуратури Київщини упіймали на величезному хабарі Чиновників ГПУ та прокуратури Київщини упіймали на величезному хабарі СБУ провела обшук в головному слідчому управлінні ГПУ – у результаті був затриманий перший заступник начальника Головного слідчого управління Генпрокуратури Володимир Шапакін та заступник прокурора Київської області Олександр Корнієць. За даними слідства вони вступили в корупційну змову та отримали хабар у розмірі 3 млн 150 тис. грн. При проведенні обшуків них було виявлено понад 500 тис. доларів готівкою, автомат Калашникова і холодну зброю, багато ювелірних виробів і 65 діамантів, після чого скандальних прокурорів стали називати “діамантовими”.

А вже 23 жовтня 2015 року було відкрито кримінальне провадження щодо ймовірного привласнення діамантів – заявник, засновник ювелірної фірми ТОВ “ЮВК-Агат” Сергій Кисельов стверджував, що упізнав у діамантах прокурорів – свої. Нібито їх було вилучено в нього на початку серпня 2010 під час обшуків. Як писали ЗМІ, Кисельова нібито звинувачували у виготовленні та збуті підроблених камінців, сам він стверджував, що це наклеп і на нього тиснуть через незгоду “ділитись”.

Чи пов’язане вбивство бізнесмена із справою прокурорів, невідомо.

Як відомо, вбивство сталося сьогодні, 5 березня, близько 11 ранку. У Києві чоловік у поліцейській формі застрелив водія легковика – ЗМІ У Києві чоловік у поліцейській формі застрелив водія легковика – ЗМІ Чоловік нібито у поліцейській формі вистрелив в чоловіка у Mersedes. Свідки кажуть, що між чоловіками перед тим стався конфлікт, після чого чоловік у формі дістав зброю.

Нагадаємо, за версією слідства за сприяння “діамантових прокурорів” було вилучено техніку в підприємства, що займалося видобутком піску в Київській області, чим заблокували його роботу. За “допомогу” в поверненні техніки прокурори через посередників вимагали та отримали гривневий еквівалент 150 тис. доларів США. Підприємець Валерій Гібаленко нібито виступав посередником у цій схемі.

Слідство у справі триває. Нещодавно журналіст “Нового времени” Іван Верстюк поскаржився на те, що ГПУ отримала доступ до його робочого листування. Журналіст каже, що цей крок пов’язаний з його розслідуванням справи “діамантових прокурорів”. ГПУ назвала роботу журналіста “порушенням тайни слідства”. Нібито дочасна публікація матеріалів може нашкодити справі.