додому Бердичів Василь Мазур щомісячно буде отримувати преміювання, а оточення додатково фінансуватиметься за його...

Василь Мазур щомісячно буде отримувати преміювання, а оточення додатково фінансуватиметься за його волі

730
0

На найближчу сесію Бердичівської міської ради виноситься проект рішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 29.03.2016 № 78». Відповідно до документу все своє оточення Василь Мазур преміюватиме особисто розпорядженням, а сам отримуватиме премії до 40%.

Пункт 7 цього рішення пропонується прийняти в такій редакції:

«Здійснювати щомісячно преміювання міського голови в розмірі 40% посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг, вислугу років та надбавки за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи, або в менших розмірах визначених відповідним розпорядженням в межах фонду оплати праці, а заступників міського голови, секретаря міської ради, керуючого справами, посадових осіб, службовців, працівників виконкому міської ради, самостійних структурних підрозділів виконкому міської ради відповідно до конкретних умов, розміру та порядку, визначених положеннями про преміювання та надання матеріальної допомоги, колективними договорами та згідно з розпорядженням міського голови в межах фонду оплати праці та економії заробітної плати.

Преміювання в межах фонду оплати праці та економії заробітної плати міського голови, секретаря міської ради, заступників міського голови, керуючого справами, посадових осіб, службовців, працівників виконкому міської ради, самостійних структурних підрозділів виконкому міської ради до Дня місцевого самоврядування, до державних, професійних свят, ювілейних дат, тощо здійснювати в розмірі не більшому середньомісячної заробітної плати згідно з розпорядженням міського голови».

Попри те, що сесія міської ради запланована на 24 жовтня проект набирає чинності ще з 1 жовтня 2017 року.

Дороги, вода, освіта в Бердичеві перебуває на такому високому рівні, що преміювання Василя Мазура за невтомну працю протягом останніх 15 років є безумовно найнагальнішим рішенням, яке тільки міг народити його виконком. Чи запропонують промерзькі депутати міськради на сесії внести додаткові зміни щодо співу молитви «Боже, Царя храні..» поки лишається невідомим.

Нагадаємо, відповідно до офіційної декларації Василь Мазур у 2016 році заробив 195494 гривень