додому Бердичів Василь Мазур ціною ремонту доріг вирішив розрахуватися за минулі борги КП “Бердичівтеплоенерго”

Василь Мазур ціною ремонту доріг вирішив розрахуватися за минулі борги КП “Бердичівтеплоенерго”

84
0

Вчорашня позачергова сесія Бердичівської міської ради виявила, що борги КП “Бердичівтеплоенерго” вже становлять більше 50 мільйонів. Варто відзначити, що левова частка цього баласту – результат попередніх років, адже з моменту сьомого скликання, нова міська рада сумлінно розраховувалася по всім рахункам.

Депутати опинилися в складній ситуації вибору, тому що боргова яма комунального підприємства несе загрози відключення теплопостачання в місті, а цього допустити ніяк не можна. В той же час, міський голова Василь Мазур зі своєю командою запропонував тільки єдиний спосіб вирішення цієї складної ситуації – виділити три мільйони гривень  КП “Бердичівтеплоенерго”, які до цього планувалося витратити на утримання та ремонту доріг.

Навіть більше того, на все тій же сесії депутати змушені були проголосувати за те, щоб комунальне підприємство могло взяти кредит в 10 мільйонів гривень для погашення все тієї ж заборгованості за спожитий природний газ та здійснення господарської діяльності цієї структури. Заставою виступить комунальне майно громади міста.

Погодження з таким рішенням далось депутатам не просто, але ціна питання – тепло в понад 14 тисяч сімей бердичівлян, у 338 будинках та більше 40 дошкільних, навчальних і медичних установах.

Як за останні 15 років можна було довести господарство міста до такого жалюгідного стану, питання  залишилось відкритим для багатьох депутатів та журналістів.

Бердичів буде брати кредити при тому, що за словами начальника фінансового управління виконкому Алли Пацатої, на казначейських рахунках міста нині накопичено близько 23 мільйонів гривень.