додому Бердичів Василь Мазур проігнорував звернення сільських голів з приводу екологічної катастрофи в Бердичівському...

Василь Мазур проігнорував звернення сільських голів з приводу екологічної катастрофи в Бердичівському районі

359
0

Сесія Бердичівської міської ради 18 січня дозволила з’ясувати розгортання подальшої історії зі зверненням  голів Скраглівської, Райківської, Швайківської, Слободищенської Гришковецької сільських рад до міського голови Василя Мазура. Наголошення на екологічних проблемах спричинених протягом останніх 15 років досі залишились без офіційної відповіді міського голови. Василь Мазур стверджує, що це оцінка його діяльності, а тому не потребує офіційної відповіді. Окрім того, лист не підкріплений відповідними документами.

Подібна ситуація загострила й так не прості відносини міста та району.

На минулій сесії обурені депутати з району більшістю голосів прийняли рішення про звернення до своїх колег з міста. Адже забруднення нашим містом довколишніх сіл вздовж течії річки Гнилоп’ять терпіти ніхто не збирається і про це неодноразово говорили як селяни, так і їх обранці. А ігнорування міським головою Бердичева цієї проблеми лише загострює конфлікт. В таких обставинах район спробував достукатися до здорового глузду депутатів міської ради. І вже є певний результат. Конструктивно налаштовані бердичівські обранці Олексій Побережний та Олег Радецький задали Василю Мазуру чітке питання – чому ігнорується звернення його колег – сільських голів.

Присутній на сесії міської ради Голова громадської організації «Джерело довіри» Олег Козловський підтвердив наявність всіх висновків екологів і відповідне кримінальне провадження Національної поліції України  по даних фактах, внесення до ЄРДР № 12017060050001588 14.10.2017р., а також рішенням Житомирської обласної ради від 02.11.2017 року №862 зі зверненням до Генерального прокурора України з проханням взяти під особистий контроль хід розслідування кримінального провадження та притягнення винних осіб до відповідальності за нанесену шкоду довкіллю.

Мер традиційно доручив це складне питання для вивчення депутатів міської ради і розгляду на депутатських комісіях. Варто відзначити, що сьоме скликання нового складу обранців працює менше трьох років, а Василь Мазур перебуває на посаді міського голови більше – 15.

Як повідомляв Перший інформаційний портал Наш Бердичів

Громади навколо Бердичева звинувачують Василя Мазура у екологічній катастрофі.

Окремо варто нагадати про те, що місцеві ЗМІ неодноразово вже довгий період висвітлювали цю тему і виникла вона не вчора. Пропонуємо Вашій увазі попередні публікації

Екологічна ситуація в районі погіршується – причина Бердичів ФОТОРЕПОРТАЖ

Екологи з 1 березня займуться дослідженням масштабів забруднення Бердичівщини

Екологи оштрафують працівника виконкому. За що ж відповідають у виконкомі? (ВІДЕО)

Хто-Хто у Бердичеві так воду бруднить? Офіційні висновки екологів