додому Бердичів Валерій Хмелівський подарував «Сонце і небо» своїм читачам

Валерій Хмелівський подарував «Сонце і небо» своїм читачам

100
0

18 травня вийшла друком нова збірка Валерія Хмелівського «Сонце і небо». Цей твір – символічне бачення автором кольорів прапора України. І саме Україні, її людям присвячена ця тематична збірка поезій.

Те, що тонкий поет-лірик Валерій Хмелівський постає тут прагматичним, свідомим власної життєвої позиції громадянином своєї країни, якому є справи до усього, що діється: від глобальних проблем до питань повсякдення, теж не дивує. Бо так і має діяти людина, яка відчуває себе господарем у своїй країні: відповідальним і дбайливим господарем, а не стороннім спостерігачем.

Без сумніву, що кожен, хто візьме до рук цю збірку, знайде те, на що сподівався, бо діапазон поезій, як і саме життя, дуже широкий. І кожна з них змушує задуматись.

«І знову ділюся маленькою своєю радістю: сьогодні, у Всесвітній день вишиванки, вийшла у світ наступна моя збірка “Сонце і небо”.  Ця збірка – часточка моєї душі саме вам, мої друзі, мої побратими – тим, з ким у такт б’ється моє серце», – прокоментував вихід новинки її автор Валерій Хмелівський на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.