додому Бердичів Валерій Хмелівський опублікував “День народження казки”.

Валерій Хмелівський опублікував “День народження казки”.

142
0

В понеділок побачила світ нова збірка Валерія Хмелівського «День народження казки». Поет ошелешив творчу спільноту нашого міста. Спочатку завів бороду, а потім щомісяця почав видавати нові збірки нових віршів, які справно перед цим публікував на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

У квітні вийшла збірка “Свято світла”, у травні –  “Сонце і небо” і ось тепер у червні – “День народження казки”.

Справа видання збірки для письменника нині доволі складне завдання. Мабуть саме тому його доробок є ще важливішим, адже в Бердичеві владі міста абсолютно нецікавий свідомий своєї життєвої позиції громадянин України, який пише актуальні твори. Жодної підтримки Валерій Хмелівський від місцевих чиновників, які мали б займатися розвитком культури немає.

Про подальші творчі плани поета перший інформаційний портал Наш Бердичів спробує дізнатись та повідомити своїм читачам згодом, а поки Валерій Йосипович вдячний усім хто долучився до цієї справи: «Хочу подякувати усім, причетним до її написання і видання. Я завжди відчував вашу підтримку. Хочу окремо подякувати редактору, Михайлу Пасічнику, який дуже виважено, професійно і акуратно віднісся до редагування рукопису.  Дякую всім! І ціную вашу підтримку».