додому Україна Новини АТО Більше 2600 військових вратила Україна через збройну агресію РФ – МЗС

Більше 2600 військових вратила Україна через збройну агресію РФ – МЗС

51
0

З моменту початку збройної агресії РФ проти України загинули понад 2600 українських військовослужбовців. Про це йдеться в заяві міністерства закордонних справ України щодо виконання мінських домовленостей, розміщеному на офіційному сайті відомства.

“З моменту початку агресії загинуло понад 2600 українських військовослужбовців і понад 9000 було поранено”, – йдеться в заяві.

У зовнішньополітичному відомстві України також повідомили, що тільки за останні два місяці 2016 року українські позиції були обстріляні більше 2500 разів, в результаті чого 12 військовослужбовців загинули і понад 150 отримали поранення.

При цьому нагадується, що Росія не виконала жодної зі своїх зобов’язань відповідно до мінських угодами.

“Росія і контрольовані їй бойовики продовжують військові провокації, в тому числі із застосуванням зброї, яке має бути відведено під контролем і моніторингом ОБСЄ – реактивні системи залпового вогню, самохідна артилерія, міномети калібром 82 і 120 міліметрів Російські війська в Донбасі безперешкодно продовжують здійснювати ротацію. , тренування і постачання через неконтрольовані ділянки державного кордону “, – йдеться в повідомленні.