додому Бердичів Благодійний марафон відбувся у суботу в Бердичеві

Благодійний марафон відбувся у суботу в Бердичеві

142
0

У суботу, 8 жовтня, небайдужі бердичівляни долучились до благодійного марафону по збору коштів для операції тримісячному бердичівлянину, Івану Власюку. Організаторами марафону стали Бердичівський осередок Національної спілки журналістів України та фітнес клуб «BerdichevSKY». О 12 годині дня біля будинку культури ім. Шабельника зібрались учасники пробігу, на жаль, їх було близько десяти та правоохоронці всеодно приїхали, аби забезпечити порядок та безпеку благодійній акції. Учасники марафону пробігли центральною вулицею міста до центрального Універмагу. Один з організаторів, фітнес клуб «BerdichevSKY», зробив несподівані подарунки учасникам. За перші три переможні місця учасники отримали безкоштовні заняття у фітнес-залі.

Першим у забігу був Богдан Антонюк, другим – Максим Порхан, і третьою – редактор Першого інформаційного порталу «Наш Бердичів» Аліна Новікова. Найменшій учасниці, Катерині Крись, було лише 12 років. Одночасно подолали дистанцію організатор, голова Бердичівського осередку НСЖУ Денис Заремський та помічник Ігоря Романського, депутатат Житомирської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка, Світлана Петричук. Марафон завершила Віта Ковтонюк, редактор тижневика «Бердичівський погляд», але останньою вона була лише через те, що дорогою їй вдалось збирати ще кошти для маленького Іванка. Загалом учасники пробігу зібрали за ці, фактично, п’ятнадцять хвилин, суму у 1100 грн, кошти дали і навіть ті, хто не біг. Так, наприклад, редактор газети РІО-Бердичів на марафоні не лише висвітлював подію, але й до збору коштів долучився. Ігор Романський просто проїжджав поруч, у марафоні участі не приймав, але коштами також допоміг.

Організатори планують найближчим часом повторити благодійну акцію і мають надію, що цього разу акція набере більшого масштабу. Бердичівляни, чужої біди немає, давайте допомагати разом.

Номер картки батька хлопчика: ПриватБанк 5168757311397121, Власюк Роман Борисович.

maraf maraf1 maraf2 maraf4 maraf5 fullsizerender