додому Бердичів Бердичів BIZ вимагає від СБУ і Генпрокуратури захистити життя журналіста Дениса Заремського

Бердичів BIZ вимагає від СБУ і Генпрокуратури захистити життя журналіста Дениса Заремського

93
0

Сьогодні відомий бердичівський журналіст Денис Заремський став об’єктом цькування і погроз з боку невідомих осіб, які загрожують йому і членам його сім’ї вбивством. Причиною тому стала розповсюдження відеоматеріалів з судового засідання, на якому Денис Заремський виступав в якості свідка і давав свідчення щодо дій осіб, обвинувачених слідством у скоєнні кримінальних злочинів.

Після того, як популярний в Росії і ОРДЛО блогер Анатолій Шарій, зробив два відеосюжети і розповсюдив їх в інформаційному просторі, в яких розкритикував поведінку Дениса Заремського в суді, на адресу бердичівського журналіста, через повідомлення в соціальних мережах і по мобільному телефону, стали надходити сотні погроз від жителів Росії, азіатських республік і ОРДЛО, в яких автори погрожують журналісту Заремському і членам його родини насильством і вбивством. Серед погрожуючих людей є особи, яки брали участь у бойових діях проти Збройних сил України у окупованих районах Донецької і Луганської областей.

Беручи до уваги, що журналіст Заремський виступав свідком у суді по кримінальній справі, виконуючи свій громадянський обов’язок, вимагаємо від органів державної влади і правоохоронних органів забезпечити охорону, за програмою захисту свідків, журналісту Денису Заремському в зв’язку з явною загрозою його життю з боку бандитів і терористів.

Бердичів BIZ