додому Бердичів Бердичів приєднується до тиждня безпеки дорожнього руху

Бердичів приєднується до тиждня безпеки дорожнього руху

96
0

З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах країни. А це, в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів.

Тому для привернення уваги до проблем травматизму та смертності на дорогах, надто серед дітей, та поліпшення безпеки дорожньої безпеки з 16 по 22 травня буде проходити Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху.

Регіональний сервісний центр МВС в Житомирській області також долучається до проведення тижня безпеки дорожнього руху і нагадує всім мешканцям Житомирщини, що усі бажаючі можуть перевірити свої знання з правил дорожнього руху у тестовому режимі. За потреби, під час проходження тестів, працівники територіального сервісного центру допоможуть проаналізувати неправильні відповіді, надати кваліфіковану консультацію, пораду та практичну допомогу. Такою послугою можна скористатись в Територіальному сервісному центрі №1842 абсолютно безкоштовно щоденно з 16.00 до 18.00 за адресою вул. Ново-Іванівська, 21.